Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona, s.r.o.


Specializujeme se na odbornou problematiku vztahující se k nemovitému majetku, především obchodování s nemovitostmi a oceňování nemovitostí a dále na problematiku insolvenčních správců.


Vysoká
Jihomoravský
Bc.
ekonomické
26235005
posta@fdyson.cz
www.fdyson.cz
Čeština
Ne
Ne
Kontaktní telefon: + 420 548 21 39 75
Kontaktní telefon: + 420 548 21 39 77
Kontaktní e-mail: posta@fdyson.cz
+ 420 548 21 39 78
Charakterizuje nás propojení českého kapitálu a zahraničního know - how. Institut byl založen v roce 1997 jako odborné profesní sdružení, poté byl v roce 2000 přetransformován na společnost podle obchodního zákoníku a v listopadu 2007 získal akreditaci realitní vysoké školy.Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne


Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona - představuje typ vzdělávací a poradenské společnosti působící v oblasti celoživotního vzdělávání dospělých. Charakterizuje nás propojení českého kapitálu a zahraničního know - how. Institut byl založen v roce 1997 jako odborné profesní sdružení, poté byl v roce 2000 přetransformován na společnost podle obchodního zákoníku a v listopadu 2007 získal akreditaci realitní vysoké školy.
Specializujeme se na odbornou problematiku vztahující se k nemovitému majetku, především obchodování s nemovitostmi a oceňování nemovitostí a dále na problematiku insolvenčních správců. Jsme významným dodavatelem lidských zdrojů pro realitní, developerské a makléřské společnosti. Certifikát "obchodníka s nemovitostmi" od našeho institutu otevírá lidem dveře do realitních společností. Týmovou prací kolektivu lektorů a pracovníků institutu přinášíme již 10 let našim partnerům řešení zvyšující jejich konkurenceschopnost a podíl na trhu. Našimi partnery jsou společnosti odhodlané vkládat investice do znalostí a informací.


do 1. září 2009
nebyl prozatím stanoven
1000
ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA
Ke studiu mohou být přijati pouze zájemci, kteří doloží potvrzení o roční praxi. Za praxi je považována praxe zejména:
- praxe v realitní činnosti, realitní kanceláři
- praxe jako fyzická osoba nebo praxe v právnické osobě na pozici nakládání s nemovitostmi, správa nemovitostí, realitní činnost
- praxe v odhadcovské či znalecké kanceláři
- praxe ve stavebnictví a stavební výrobě
- praxe ekonomická či právní se zaměřením na nemovitosti
- jiná blíže nespecifikovaná praxe se vztahem k nemovitostem
- jiná praxe než výše uvedená může být uznána na základě individuálního posouzeníRealitní makléř
prezenční, kombinovaná
Bc.
  • 3 roky
  • 3 roky
  • 50000 Kč
  • 50000 Kč
Čeština
Tříleté bakalářské studium - kombinované. Kombinovaná forma studia stanovuje absolvování 6-ti studijních soustředění v každém semestru. Studijní soustředění jsou dvoudenní a budou probíhat ve stanovených termínech vždy ve dnech pátek a sobota.